اولویت های یک نماینده فروش بیمه های عمر و تامین آتیه پاسارگاد

نویسنده : علی حیدری مدیر توسعه و نظارت در شبکه فروش بیمه های عمر و تامین آتیه پاسارگاد

 

اولویت های یک نماینده فروش بیمه های عمر و تامین آتیه پاسارگاد

اولویت های نماینده فروش بیمه

یک نماینده فروش موفق در صنعت بیمه عمر باید برنامه ریزی روزانه داشته باشد و در زمینه فروش بیمه های عمر و تامین آتیه پاسارگاد این سه مورد را به خوبی انجام دهد.

1-  مشتری یابی

2-  مشاوره و ارائه طرح بیمه ای

3-  پیگیری مناسب قبل و پس از فروش

یک نماینده فروش بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد ابتدا باید برنامه‌ ریزی قرارهای ملاقات خود را به طور دقیقی در فهرست خود داشته باشد و بداند که امروز باید به چند نفر و در چه ساعاتی مشاوره تلفنی یا مشاوره حضوری دهد،  زیرا اگر برنامه مناسبی برای این کار نداشته باشد با سردرگمی در بازار هدف مواجه می شود ایرادی که اکثر نمایندگان فروش بیمه های عمر و تامین آتیه پاسارگاد دارند که وقتی صبح از خواب بیدار می‌شوند نمی‌دانند کجا بروند و هیچ هدف خاصی ندارند.

مرحله بعدی برای نمایندگان فروش بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد بعد از مشتری یابی ارائه مشاوره طرح بیمه ای است.

در این مرحله ی نمایندگان محترم بیمه پاسارگاد باید دقت داشته باشند که حرفه ای برخورد کنند و اصول مشاوره صحیح را از ابتدا تا انتها به درستی انجام دهند اما مهمترین قسمت در اولویت های یک نماینده فروش بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد  پیگیری مناسب قبل و پس از فروش بیمه نامه است. اکثر نمایندگان فروش بیمه های عمر و تامین آتیه فکر می کنند که زمانی که فروش اتفاق افتاد دیگر نیازی به پیگیری نیست اما دقت داشته باشید که مشتری از نمایندگانی که صرفاً یک بیمه نامه به آنها فروخته و سپس آنها را رها کرده است بیزار است  و خودش را تنها می بیند و این کار باعث می‌شود که در مدت زمان کوتاهی مشتری شما بازخرید کند چون حمایتی از سمت شما ندیده‌اند.

حفظ ارتباط با مشتری

نمایندگان محترم بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد پس از فروش باید با روش هایی از قبیل یادآوری سررسید اقساط ، تبریک مناسبت های مختلف،  تبریک به مناسبت زادروز تولد مشتری خود در کنار مشتری باشند و و باعث دلگرمی او شوند ، توجه داشته باشید مشتری راضی خود معرف مشتری دیگری برای شماست.

 

علی حیدری :  مدیر توسعه و نظارت در شبکه فروش بیمه های عمر و تامین آتیه پاسارگاد

 


 
 

افراد آنلاین

ما 25 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد