چرا مشتری در هنگام مشاوره بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد به شما اهمیت نمی دهد؟

نویسنده : علی حیدری مدیر توسعه و نظارت در شبکه فروش بیمه های عمر و تامین آتیه پاسارگاد

 

چرا مشتری در هنگام مشاوره بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد به شما اهمیت نمی دهد؟

مشتری بی تفاوت

آیا تا به حال برایتان اتفاق افتاده است که چند دقیقه برای مشتری صحبت کنید و او هیچ عکس العملی نشان ندهد و در نهایت بگوید آقای نماینده فروش بیمه عمر پاسارگاد نمی خواهم یا به طرح بیمه ای شما نیازی ندارم.

این کار زمانی اتفاق می‌افتد که نماینده فروش بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد متکلم الوحده است  و مشتری فقط شنونده است در اینجا بدانید که مقصر اصلی خود شما هستید شما باید یاد بگیرید که شنونده خوبی باشید. یکی دیگر از اشتباهات نماینده فروش در مواجهه با مشتری این است که حرف مشتری را قطع کرده این کار باعث برهم زدن تمرکز مشتری شده و افکار او را آشفته می‌کند.  از دیگر اشتباهات نماینده فروش بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد این است که میگوید ببخشید آقای مشتری که مزاحم شدم!!  

مگر شما مزاحم هستید؟  

آیا من مزاحمم

اگر ایمان دارید که این طرح بیمه ای شما یک طرح برد-برد می باشد پس باید برایش ارزش قائل شوید.

از دلایل دیگری که مشتری به طرح بیمه ای تان اهمیت نمی دهد این است که شما به عنوان نماینده فروش بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد نسبت به حرفهای مشتری ری اکشن منفی نشان می دهید ، مثلا به جای اینکه حرف‌های او را تایید کنید به مقابله با اومی پردازید و با او بحث و جدل می کنید. اما بیشترین دلیلی که مشتری به حرف‌های شما اهمیت نمی‌دهد عدم مراجعه مناسب و به موقع است . برخی از نمایندگان فروش بیمه های عمر و تامین آتیه پاسارگاد زمان مناسبی را برای صحبت کردن با مشتری انتخاب نمی کنند و مشتری حاضر نیست کار شما را در اولویت قرار دهد و به حرفهای شما گوش کند.

علی حیدری :  مدیر توسعه و نظارت در شبکه فروش بیمه های عمر و تامین آتیه پاسارگاد

  
 

افراد آنلاین

ما 32 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد