آیا فروش بر مبنای جدول استعلام صحیح میباشد؟

نویسنده : علی حیدری مدیر توسعه و نظارت در شبکه فروش بیمه های عمر و تامین آتیه پاسارگاد

 

آیا فروش بیمه عمر بر مبنای جدول استعلام صحیح میباشد؟

از قدیم گفتن زمانی که گزینه زیاد می‌شود ، انتخاب سخت و دشوار می شود.

فروش بیمه عمر بر مبنای جدول استعلام

تصور کنید مشتری از شما می پرسد که آقای نماینده شرکت بیمه پاسارگاد شما با ۵۰ هزار تومان حق بیمه ماهانه در ماه چقدر به من بازنشستگی می دهد؟ وقتی نماینده فروش بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد با این سوال مواجه می شود شبکه ای جدولی از ارقام و اعداد ریاضی را جلوی مشتری می گذارد که آقای مشتری ببینید شما بعد از ۸ سال با پرداخت این حق بیمه بازنشسته می شوید در این حالت مشتری دوباره سوال می پرسد که آقای نماینده فروش بیمه عمر شرکت شما با صد هزار تومان حق بیمه ماهانه چقدر به من  حقوق بازنشستگی می دهد؟ که به اشتباه دوباره نماینده فروش بیمه عمر مشتری را درگیر اعداد و ارقام پیچیده ریاضی می کند و این کار به کرات اتفاق می‌افتد و گزینه های مشتری را زیاد میکند و وقتی گزینه‌ها زیاد شد انتخاب مشتری بسیار سخت می شود و در این حالت مشتری به نماینده می گویند آقای نماینده اجازه بدین تماس می‌گیریم باهاتون یا سوالاتی از این قبیل که فقط و فقط قصد راحت شدن از دست نماینده را دارد.

مشتری که درخواست جدول استعلام میکند :

یک تکنیک جالب برای مواجه شدن با مشتری که درخواست جدول استعلام می‌کند یا نماینده فروش را درگیر مبالغ مختلف می‌کند وجود دارد:

تکنیک فروش بیمه عمر

در این حالت اگر مشتری از شما خواست که آقای نماینده فروش با این رقم من چقدر بازنشستگی دریافت می کنم؟  به جای اینکه جدول استعلام جلوی مشتری بگذارید بگویید آقای مشتری چقدر می خواهید؟ که بر اساس آن یک جدول مشخص با توجه به سقف ذهنی مشتری طراحی شود.

علی حیدری : مدیر توسعه و نظارت در شبگه فروش بیمه های عمر و تامین آتیه پاسارگاد

 

 


 
 

افراد آنلاین

ما 25 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد