چرا نمی توانم بیمه عمر بفروشم ؟ (قسمت2)

نویسنده : علی حیدری مدیر توسعه و نظارت در شبکه فروش بیمه های عمر و تامین آتیه پاسارگاد

 

چرا نمی توانم بیمه عمر بفروشم: (  قسمت ۲)

یکی از دلایل اصلی عدم فروش نماینده بیمه عمر و تامین آتیه نداشتن بیمه عمر برای خودش است. وقتی شما خودتان این بیمه نامه را ندارید یعنی باور ندارید که این بیمه‌نامه خوب است و می‌تواند دغدغه های حال و آینده تان را برطرف سازد چطور میتوانیم مشتری را متقاعد کنیم که این بیمه نامه برای آینده‌تان مناسب است؟

چرا نمیتوانم بیمه عمر بفروشم 2

پس دقت داشته باشید اولین مرحله داشتن بیمه نامه عمر و تامین آتیه برای خودتان است دلیل دیگری که باعث عدم فروش شما  می شود پوشش غیر حرفه ای شماست: شما زمانی که پوشش مناسبی را برای ارائه طرح بیمه ای تان به مشتری ندارید یعنی برای او ارزش قائل نشدید و این باعث عدم اعتماد به شما می شود.

یکی دیگر از دلایل عدم فروش نماینده بیمه عمر و تامین آتیه عدم نیاز سنجی صحیح از مشتری است

نیاز سنجی دقیق از مشتری بیمه عمر

زمانی که شما به تنهایی فقط گوینده هستید و به مشتری اجازه حرف زدن نمی دهید این کار باعث رنجش مشتری شده و باعث میشود مشتری نیاز و دغدغه اصلی خود را به شما نگوید و شما نمی‌توانید بفهمید مشتری برای چه از شما خرید نمی کند ،  اما یکی از مهمترین دلایل عدم موفقیت نماینده در زمینه فروش بیمه عمر عدم مراجعه به موقع به مشتری است. مشتری در زمانی که به اصطلاح پیک کاری اش است سرش شلوغ است به حرفای شما گوش نمی‌دهد چون کارش در اولویت است و به شما اجازه مشاوره نمی‌دهد پس فراموش نکنید موقعیت سنجی صحیح نماینده فروش بیمه عمر از جمله موارد تاثیرگذار در فروش او می باشد.

علی حیدری : مدیر توسعه و نظارت در شبگه فروش بیمه های عمر و تامین آتیه پاسارگاد

 


 
 

افراد آنلاین

ما 18 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد