پیدا کردن مشتری احتمالی برای فروش بیمه عمر

نویسنده : علی حیدری مدیر توسعه و نظارت در شبکه فروش بیمه های عمر و تامین آتیه پاسارگاد

 

پیدا کردن مشتری احتمالی برای فروش بیمه عمر

پیدا کردن مشتری احتمالی

برای پیدا کردن مشتری احتمالی و فروش بیمه عمر باید چهار مرحله را به درستی انجام دهیم:

گام اول :  فهرستی تهیه کنید و تا جایی که ممکن است کامل و جامع بنویسید نام هر کس را که به ذهنتان میرسد وارد کنید، هر کسی را که حتی گمان نمی کنید به عنوان مشتری احتمالی شما باشد را در لیست خود بنویسید اطلاعات تماس افراد یکی از مهمترین سرمایه های شماست.  انجام این کار بسیار مهم است زیرا همچنان که ذهنتان را از نامهای خالی پر میکنید جای بیشتری را برای نام ها و ارتباطات جدید باز خواهیم کرد.

فروش بیمه عمر در خانواده

گام دوم:  به اعضای خانواده تان فکر کنید آن ها چه کسانی را می شناسند؟  آنها را هم به فهرست اضافه کنید به دوستانتان فکر کنید آنها چه کسانی را می شناسند؟  آنها را نیز به فهرست وارد کنید نگران نباشید که قرار است با این فهرست چه کار کنید شما تنها به نوشتن تمرکز کنید.

ایجاد فهرست فروش بیمه عمر

گام سوم:  مداوم فهرست خود را کامل تر کنید

زیرا هرگز از رشد کردن بازنمی ایستید هدف حرفه ای ها  است که دست کم روزی دو نام جدید به فهرست شان اضافه کنند آنها به اطرافشان توجه می‌کنند و می‌دانند که همواره به افراد جدید معرفی خواهند شد.

متوجه باشید که منظور من این نیست که شما باید به محض نوشتن فهرست به این افراد یورش ببرید ،  بلکه کاری که باید انجام دهید این است که با ایشان دوست شوید یا ارتباطتان را گسترش دهید و هنگامی که زمان مناسب فرا رسید کمکشان کنید تا درک کنند چه پیشنهادی برایشان دارید.

فروش هدفمند در صنعت بیمه

گام چهارم:  هدفمند عمل کنید،  بیرون بروید کمی تفریح کنید مکان و موقعیت هایی را بیابید که در آنها بتوانید با افراد جدید ملاقات کنید این کارها نه تنها برای کارتان موثر خواهد بود بلکه در این بین دوستان زیادی را هم پیدا خواهید کرد.

 

علی حیدری : مدیر توسعه و نظارت در شبگه فروش بیمه های عمر و تامین آتیه پاسارگاد

 


 
 

افراد آنلاین

ما 23 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد