چرا نمی توانم بیمه عمر بفروشم ؟

نویسنده : علی حیدری مدیر توسعه و نظارت در شبکه فروش بیمه های عمر و تامین آتیه پاسارگاد

 

چرا نمی توانم بیمه عمر بفروشم ؟

چرا نمیتوانم بفروشم ؟

دلایل زیادی وجود دارند که نماینده فروش بیمه های عمر موفق به فروش نمی شود 

در اینجا به چند مورد آن اشاره می کنیم. اصلی ترین دلیل عدم فروش نماینده بیمه عمر و تامین آتیه ،  عدم ارتباط سازی صحیح با مشتری است ارتباط سازی از زمان ابتدای ورود نماینده مه عمر در هنگام آشنایی با مشتری اتفاق می‌افتد که متاسفانه برخی نمایندگان بیمه های عمر و تامین آتیه در معرفی خودشان از عبارات بازاریاب، فروشنده و … استفاده می کنند که این امر مشتری را آزرده خاطر می کند و در ذهن مشتری یک بازاریاب دوره گرد تداعی مشود که در اینجا ما به نمایندگان محترم بیمه های عمر توصیه می کنیم از کلماتی نظیر مشاور و کارشناس استفاده کنند.

 

یکی دیگر از اشتباهات نمایندگان بیمه های عمر و تامین آتیه عدم معرفی صحیح از طرح بیمه ای خود است  

که به اشتباه نمایندگان فروش بیمه های عمر بدون اینکه نیاز مشتری را درک کنند به او مشاوره می‌دهند مثلاً تصور کنید مشتری شما دانشجو می باشد بدون اینکه بدانید که یک دانشجو نیازش آتیه و بازنشستگی است با او در مورد فوت یا بیماری صحبت کنید اتفاقی که  می افتد مشتری را دلخور کرده و از خرید این بیمه نامه منصرف می‌کند.

 نهایی کردن فروش بیمه عمر

از دیگر اشتباهات نماینده فروش بیمه های عمر عدم نهایی کردن فروش است 

نماینده فروش بیمه های عمر پس از پاسخ‌گویی به سوالات مشتری و دادن جواب درست به او با سکوتی از طرف مشتری مواجه می شود فراموش نکنیم بستن قرارداد کار نماینده فروش است نه مشتری ، که در این قسمت مشتری از نماینده می خواهد به او اجازه فکر کردن بدهد نماینده فروش سر در گم شده و به خواسته مشتری تن می‌دهد و این کار باعث از دست دادن مشتری و در نهایت عدم فروش می‌شود

 

علی حیدری : مدیر توسعه و نظارت در شبکه فروش بیمه های عمر و تامین آتیه پاسارگاد

 


 
 

افراد آنلاین

ما 19 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد