پوشش بیمه عمر پاسارگاد جهت بیماری های سرطان و انواع سکته

پوشش بیمه عمر پاسارگاد  جهت بیماری های سرطان و انواع سکته 

سازمان بهداشت جهانی بیماری سرطان را دومین علت مرگ و میر در جهان می داند.حدوداً از هر 6 مرگ رخ داده در جهان یکی ناشی از سرطان است . تقریباً 70 % مرگ و میر ناشی از سرطان در کشور های کم درآمد و متوسط درآمد می باشد .

آخرین آمار ارائه شده ابتلا به سرطان در ایران حاکی از این است که سالانه 12 هزار نفر در کشور به انواع سرطان مبتلا می شوند و این بیماری تا 15 سال آینده علت 80 % مرگ و میر ها در ایران خواهد بود ، باتوجه به آمارهای وزارت بهداشت ،سرطان در ایران رو به افزایش است به طوری که به ازای هر 10 هزار نفر مرد ،177نفر و هر 100 هزار نفر زن ،140نفر به این بیماری مبتلا هستند.

بعد از سرطان ، بیماری های قلبی و عروقی و سکته های در پی آن دومین عامل مرگ میر در جهان را شامل می شود . بیماری های قلبی و عروقی شایع ترین علت مرگ در بیشتر کشورهای جهان از جمله ایران و مهمترین عامل از کار افتادگی افراد هستند. این بیماری ها هزینه های هنگفتی را هم بر نظام های بهداشتی کشورها و هم بر افراد درگیر به این بیماری تحمیل می کنند.

 

 

بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد ، با توجه به افزایش سقف پوشش های خود در زمینه بیماری های خاص اعم از انواع سرطان ، انواع سکته ها و تحت پوشش قراردادن بیمه گذار در صدد است بتواند در این دوران سخت درکنار بیمه گذار خود باشد و به آسایش روانی او در این دوران کمک نماید.

 

پوشش بیماری های خاص در بیمه عمر و زندگی پاسارگاد

این پوشش قراردادی است بین شرکت بیمه عمر پاسارگاد و فرد بیمه شده که اگر در طول مدت زمان قرارداد شخص بیمه شده دچار امراض خاص ( سکته قلبی ، سکته مغزی ، سرطان ، جراحی ، پیوند اعضا ) شود ، شرکت بیمه هزینه درمان آن را پرداخت می کند.

بیماری های خاص هزینه های هنگفت درمانی و طول درمان بالایی دارند.ممکن است بیمه های درمانی فرد به تنهایی نتواند این هزینه ها را تقبل کند ، در این زمان انتخاب یک بیمه مکمل درمانی همچون بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد می تواند به بیمه گذار در پرداخت هزینه های درمانی کمک شایانی نماید. بیمه گذار می تواند بدون نیاز به ارائه صورت هزینه ، از پوشش بیماری های خاص بیمه عمر و زندگی پاسارگاد بهره مند گردد.

پوشش امراض خاص بیمه عمر پاسارگاد تا سقف 600.000.000 ریال افزایش یافته است و بیمه شده می تواند در هر زمان متناسب با مبلغ پرداختی از این پوشش استفاده نماید و در کنار آن از دیگر پوشش های بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد نیز برخوردار گردد که این یکی از بزرگترین مزایای بیمه عمر پاسارگاد می باشد.

 

بیماری های خاص تحت پوشش  بیمه عمر پاسارگاد

هرگونه عارضه جسمی و یا اختلال در اعمال طبیعی اعضا که ناشی از بروز سرطان ،سکته قلبی و مغزی باشد و همچنین جراحی عروق کرونر و پیوند اعضای اصلی بدن جز بیماری هایی هستد که تحت پوشش بیمه عمر پاسارگاد قرار می گیرند .

 1. سرطان : فرد بیمه شده باید در طول قرارداد بیمه به این بیماری مبتلا شده باشد تا تحت پوشش بیمه قرار بگیرد.
 2. سکته قلبی : عبارت استاز بین رفتن بخشی از اعضای قلب در نتیجه خون رسانی ناکافی.
 3. سکته مغزی : عبارت است از هر واقعه عروقی در مغز که باعث عوارض عصبی به مدت بیش از 24 ساعت شود و شواهد آن به مدت حداقل 3 ماه موجود باشد.
 4. جراحی عروق قلب : انجام عمل جراحی باز که لزوم آن باید توسط آنژیوگرافی عروق کرونر تأیید شود .
 5. پیوند اعضای اصلی بدن : دریافت عضو از طریق پیوند یکی از اعضای قلب ، ریه ،کبد ،کلیه و مغز استخوان .

پوشش‌ موازی بیماری سرطان و سکته های قلبی و مغزی در بیمه عمر پاسارگاد

 • بستری‌، جراحی، شیمی درمانی‌
 • عمل‌های جراحی مربوط ‌به سرطان
 • هزینه‌های مربوط به سونوگرافی
 • هزینه‌های مربوط به تست غربالگری
 • هزینه‌های مربوط به آزمایش‌‌های تشخیص پزشکی
 • جبران هزینه‌های ویزیت، دارو و خدمات اورژانس در موارد غیر بستری

استثنائات پوشش امراض خاص  در بیمه عمر پاسارگاد 

موارد زیر تحت پوشش طرح امراض خاص بیمه عمر پاسارگاد نمی باشد :

 1. در صورتی که سن بیمه شده هنگام ابتلا به بیماری های فوق بیش از 60 سال باشد .
 2. درصورت تعلیق ، فسخ یا بازخرید بیمه نامه.
 3. ابتلا به بیماری های ایجاد شده در اثر اعتیاد به مصرف مشروبات الکلی یا موادمخدر.
 4. ابتلا به ایدز ، انواع MS ، انواع هپاتیت B و C،بیماری های شدید روانی ، بیماری های پیشرفته روماتیسمی
 5. در صورتی که بیمه نامه اصلی به بیمه مخفف تبدیل شده باشد .

شرایط  استفاده از پوشش بیماری های خاص  بیمه عمر پاسارگاد

 1. ابتلا بیمه شده به این بیماری ها باید قبل از 60سالگی باشد .
 2. ابتلا بیمه شده به این بیماری ها باید 3 ماه پس از تاریخ شروع قرارداد بیمه باشد و طی آن با انتخاب 10%،20% یا 30 % سرمایه عمر خود تا سقف 600.000.000 ریال می تواند از خدمات این طرح بیمه پاسارگاد برخوردار گردد.

 

وظایف بیمه گذار جهت استفاده از پوشش امراض خاص بیمه زندگی پاسارگاد 

 1. فرد باید حداکثر ظرف 30 روز از ابتلای خود به بیماری های خاص مراتب را به بیمه گر اعلام نماید .
 2. تمامی آزمایشات و پرونده پزشکی و نظر پزشک معالج بیمه گذار و همچنین مدارک مورد تقاضای بیمه گر را در اختیار شرکت بیمه قرار دهد.

*در صورتی که ثابت شود بیمه شده در شروع قرارداد ،مبتلا به یکی از بیماری های خاص بوده باشد بیمه گر تعهدی در جبران خسارت وارده نخواهد داشت .

سقف  پوشش امراض خاص بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد 

سقف پوشش امراض خاص بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد 

بیمه پاسارگاد به عنوان تنها شرکت بیمه ای حال حاضر کشور هر یک از 5 بیماری خاص ذکر شده در بالا را تا سقف 600.000.000 ریال پوشش داده و در مجموع پوشش امراض خاص در بیمه عمر پاسارگاد 3.000.000.000 ریال برای هر بیمه شده می باشد .

در واقع پوشش امراض خاص بیمه پاسارگاد درصدی از بیمه عمر بیمه گذار است ، به این گونه که سرمایه بیمه عمر فرد را در درصد تشکیل غرامت بیماری خاص ضرب کرده و مقدار پوشش بیمه عمر پاسارگاد برای فرد محاسبه می شود .

اگر مبتلا به سرطان و بیماری های خاص نشدیم چگونه می توانیم هزینه پرداختی خود را دریافت کنیم؟

بیمه عمر علاوه بر پوشش بیمه ای که برای فرد بیمه شده دارد، دارای جنبه سرمایه گذاری نیز بوده و بخشی از حق بیمه های پرداختی به صورت یک اندوخته ارزشمند در دسترس فرد بیمه شده قرار می گیرد که وی می‌تواند حتی در طول مدت داشتن بیمه نامه از مزایای این بیمه نامه  از قبیل دریافت وام و برداشت اندوخته استفاده نماید.

 


 
 

افراد آنلاین

ما 24 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد