مراحل صدور بیمه زندگی،مدارک مورد نیاز،میزان سود تضمینی

مراحل صدور بیمه زندگی .مراحل و مدارک مورد نیاز جهت دریافت خسارت فوت. میزان سود تضمینی


جهت خرید بیمه نامه های زندگی شرکت بیمه پاسارگاد بعد ازکسب اطلاعات و مشاوره گرفتن از نمایندگان رسمی شرکت و پر کردن پرسشنامه مربوطه که شامل اطلاعات کامل شخص بیمه گذار و بیمه شده اعم از مشخصات فردی آدرس و میزان سلامت جسمانی و اطلاعات فنی در خصوص پوشش های بیمه نامه می باشد کپی کارت ملی و شناسنامه و پرداخت حق بیمه اول بسته به روش پرداخت پرسشنامه وارد شعبه جهت طی روند صدور بیمه نامه به شکل زیرکه در صورت نداشتن مشکل پزشکی حدود ۳ روز تا یک هفنه میباشد.

مراحل صدور بیمه زندگی

مراحل اقدام جهت گرفتن خسارت:


با مراجعه به نماینده فروش و یا هر یک از شعب بیمه پاسارگاد بسته به نوع خسارت پیش آمده اعم از هزینه پزشکی در اثر حادثه امراض خاص و نهایتاً فوت بیمه شده می بایستی تمام مدارک پزشکی شامل دستور پزشک خلاصه پرونده تمام فاکتورهای پرداختی که دارای مهرواحد  مالی ارگان مربوطه مانند بیمارستان یا درمانگاه باشند به همراه فرم مربوطه به شعبه تحویل گردد .
لازم به ذکر است در صورت فوت اصل و کپی برابر با اصل شده گواهی فوت گواهی کفن و دفن شناسنامه و کارت ملی و در صورت انتخاب وراث قانونی در قسمت ذینفع پرسشنامه گواهی انحصار وراثت به همراه فرم مربوطه لازم می باشد .
در صورت متاهل بودن و فرزند داشتن متوفی کپی قیم نامه و درخواست کتبی همسر او منوط به دریافت سرمایه فوت مورد نیاز می باشد.

رتبه شرکت بیمه پاسارگاددر ایران:
رتبه شرکت بیمه پاسارگاد در بین شرکت های بیمه داخلی کشور بنا به اعلام رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران درخصوص فروش بیمه نامه های زندگی از نظر تعداد و میزان پرتفوی در رتبه دوم می باشد.

مدارک مورد نیاز

شاید وقتی از بیمه نامه های تامین آتیه یا همان بیمه نامه زندگی یا عمروبازنشستگی حرف به میان بیاید این سوال برای شخص خواننده تداعی شود که آیا خانم ها بیشتر از این نوع بیمه نامه تا الان تهیه کرده اند یا آقایان آماری که در انتهای سال ۹۶ اعلام شد آقایان 65درصد و خانم ها35 درصد ازاین بیمه رو خریداری کرده اند البته حائز اهمیت است که به خاطر پوشش های حادثه و فوت و نقص عضو و اینکه مشاغل پرخطر بیشتر برای آقایان می باشد این موضوع را مشخص میکند.

میزان سود تضمینی

 

 

سود تضمینی بیمه نامه عمر و بازنشستگی :

 

میزان سوددهی تضمینی بیمه نامه های زندگی در طی سال های مختلف بنا به اعلام رسمی شورای عالی بیمه در سال اول صندوق بیمه نامه ها ۱۶ درصد در سال دوم ۱۳ درصد تا سال چهارم و از سال پنجم به بعد ۱۰ درصد سود مشخص شده است .

زندگی مراحل صدور بیمه زندگی

 


 
 

افراد آنلاین

ما 18 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد