امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

اعطای نمایندگی بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

 

شرکت بیمه پاسارگاد با توجه به آیین نامه شماره 96 بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران از افراد جویای کار و علاقمند به صنعت بیمه در زمینه اعطای نمایندگی بیمه دعوت به همکاری می نماید.

 

شرایط اخذ نمایندگی :

 

     

     داشتن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم

     

     شرکت در دوره آموزشی

     

     داشتن کارت پایان خدمت

     

     عدم اعتیاد به مواد مخدر

     

     نداشتن سوء پیشینه کیفری

 

فرم ثبت نام

مزایای اخذ نمایندگی تخصصی بیمه های زندگی پاسارگاد

 

بدون نیاز به سابقه کار بیمه ای و دفتر کار

مهمترین مزیت اخذ نمایندگی بیمه عمر عدم نیاز به سابقه کاری و دفتر کار میباشد، نماینده بیمه میتواند جهت عقد قرارداد، ثبت پیش نویس و صدور بیمه نامه از امکانات شعبه ناظر بدون نیاز به هیچ هزینه ای در قالب مقررات شعبه استفاده نماید، این امکان در هیچ شرکت بیمه ای در حال حاضر وجود ندارد و جزو خدمات منحصر به فرد بیمه پاسارگاد به نمایندگان خود می باشد.

 

امکان ارتقای جایگاه سازمانی

در صورتی که نمایندگی تخصصی بیمه عمر عملکرد قابل قبول و موفقی در زمینه کاری خود به ثبت برساند، در آینده میتواند ارتقای جایگاه شغلی در شبکه فروش بیمه های زندگی داشته باشد.(در جلسه توجیهی اولیه این موضوع تشریح خواهد شد.)

 

بدون نیاز به سرمایه اولیه

با توجه به اینکه از طرف شرکت بیمه پاسارگاد، اجباری نسبت به گرفتن دفتر کار وجود ندارد و جهت دوره آموزشی هزینه ای دریافت نمی شود، عملا هزینه شروع اولیه این شغل صفر می باشد.

 

 

عقد قرارداد 3 ساله با نماینده بیمه

 

 

 

تمامی نمایندگان بیمه بعد از قبولی در مصاحبه اولیه و آزمون نهایی قراردادی سه ساله را با شرکت بیمه امضا میکنند، که این قرارداد بعد از 3 سال در صورت فعال بودن نمایندگی به صورت خودکار تمدید می شود و در صورت قطع رابطه نماینده با شرکت، در صورتی که رابطه نماینده با مشتریان قبلی قطع نشده باشد، کارمزد بیمه نامه های صادره در طی مدت قرارداد مشتریان به صورت خودکار به حساب نماینده واریز خواهد شد.

 

 

 

واریز کارمزد طبق آیین نامه های بیمه مرکزی

 

 

طبق آیین نامه بیمه مرکزی، نماینده فروش بیمه های زندگی،بابت فروش هر بیمه نامه عمر وسرمایه گذاری، حداقل به مدت 5 سال کارمزد دریافت خواهد کرد و شرکت بیمه پاسارگاد با توجه به میزان فروش نمایندگی هر ماه موظف به واریز کارمزد به حساب نمایندگی بیمه می باشد.

پرداخت وام نمایندگی

 

نمایندگان بیمه بعد از گرفتن کد نمایندگی میتوانند از مبلغ 6 میلیون تومان وام جهت خرید ملزومات اداری و ... استفاده نمایند که اقساط این وام از محل کارمزد نماینده ماه به ماه کسر خواهد شد.

 

 

اعطای بیمه درمان تکمیلی به نماینده شرکت

 

 

 

بعد از عقد قرارداد نمایندگی بین نماینده و شرکت بیمه پاسارگاد، شخص نماینده و افراد تحت تکفل وی تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی شرکت بیمه پاسارگاد قرار می گیرند و این قرارداد هر ساله توسط شرکت به صورت اتوماتیک تمدید خواهد شد.

 

فرم ثبت نام

 

 

 

 

 

بدون محدودیت سنی

 

 

 

 

کلیه افراد بالای 18 سال در صورت دارا بودن شرایط اخذ نمایندگی (توضیح در بالا) می توانند جهت شرکت در دوره آموزشی ثبت نام نمایند.

دوره آموزشی رایگان

 

کلیه کلاس های آموزشی برگزار شده توسط ما کاملا رایگان بوده و هیچ مبلغی جهت کلاس های آموزش بیمه و کارگاه ها از نماینده دریافت نمی شود.

 

 

 

 

فرم ثبت نام
 

امنیت شغلی و درآمدی با فعالیت در شبکه فروش بیمه پاسارگاد،درآمدی پایدار را تجربه کنید.

 

 

 

 

یکی از دغدغه های تمامی متقاضیان اخذ نمایندگی بیمه های زندگی بحث میزان درآمد و آینده مالی این شغل می باشد. با توجه به این مهم با ذکر یک مثال سعی میکنیم پاسح مناسبی به این موضوع بدهیم.

فرض کنیم یک نماینده بیمه پاره وقت بعد از اخذ کد نمایندگی در ماه اول کاری خود حداقل مبلغ 1500000 تومان پرتفوی ماهیانه داشته باشد.(یعنی مشتریان مبلغ 1500000 تومان به عنوان حق بیمه ماه اول به حساب شرکت بیمه واریز کنند.)

با این فرض کارمزد ماه اول نماینده 300 هزار تومان خواهد شد.

حال با ادامه همین میزان فروش در ماه دوم(یعنی یک میلیون و پانصد هزار تومان حق بیمه ماهانه)

کارمزد نماینده در پایان ماه دوم فعالیت به 600 هزار تومان خواهد رسید.

و به همین ترتیب:

کارمزد ماه سوم   900 هزار تومان

کارمزد ماه چهارم   1200000 هزار تومان

کارمزد ماه پنجم   1500000 هزار تومان

و

.

.

.

کارمزد ماه دوازدهم   3600000 هزار تومان

 

 

* از سال دوم به بعد نیز با توجه به عملکرد نماینده میزان درآمد نماینده با شیبی ملایم یا تند قابل افزایش خواهد بود و هیچ سقف درآمدی برای نماینده متصور نخواهد بود(به طور   میانگین با حفظ روند فروش سال اول، در پایان سال دوم کارمزد نماینده نسبت به سال اول 2 برابر خواهد شد.)

* اعداد و ارقام درج شده به عنوان فرض بوده و کارمزدهای دریافتی با توجه به عملکرد نماینده میتواند بیشتر یا کمتر از مبالغ گفته شده باشد.

* در جلسه مصاحبه و توجیهی اولیه نحوه محاسبه و پرداخت کارمزد توسط کارشناسان شرکت به طور کامل آموزش داده خواهد شد.

* با توجه به میزان درآمد، نماینده میتواند از شرکت وام علی الحساب کارمزد دریافت کند.

فرم ثبت نام

 

نحوه تغییر نمایندگی عمر به  نمایندگی جنرال(عمومی)

 

 

 

شرکت بیمه پاسارگاد میتواند در صورت تایید به نماینده های فعال بیمه های عمر طبق آیین نامه های بیمه مرکزی نمایندگی جنرال (عمومی) اعطا نماید.
در صورتی که از تاریخ اخذ کد نماینده فروش بیمه های عمر حداقل 6 ماه تمام گذشته باشد،نماینده فروش میتواند در صورت تایید شرکت درخواست انعقاد قرارداد نمایندگی جنرال(عمومی) را بنماید.

تبصره: در صورت تغییر وضعیت نمایندگی عمر به نمایندگی عمومی میزان کارمزد بیمه نامه های قبلی وی مطابق رویه قبل محاسبه و پرداخت خواهد شد.
تبصره: تعداد بیمه نامه های به فروش رسیده نماینده بیمه عمر در تغییر وضعیت وی به نمایندگی عمومی تاثیر گذار خواهد بود،هر چقدر تعداد و کیفیت بیمه نامه های صادر شده نماینده بیمه های عمر بیشتر باشد، جهت تبدیل به نمایندگی عمومی امتیاز بیشتری برای وی خواهد داشت.
تبصره: در صورتی که نماینده بیمه عمر زیر 6 ماه درخواست انعقاد قرارداد نمایندگی عمومی از شرکت را داشته باشد،باید موافقت مدیر فروش و مدیر ارشد مربوطه را در این زمینه اخذ نماید.

 

 

 

 

 

 

( لیست منابع آزمون بیمه مرکزی )

 

 

افراد آنلاین

ما 26 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد