بیمه مشاغل پرخطر

بیمه مشاغل پرخطر

بیمه مشاغل پرخطر پاسارگاد

همه ما خوب میدانیم که نیروی انسانی همواره مهمترین سرمایه هر سازمان و بنگاه اقتصادی محسوب می گردد. سازمان جهانی کار که متولی رعایت استاندارد های کارگران در جهان میباشد ، طی گزارشی اعلام نموده است که بطور متوسط سالانه یک میلیون و یکصد هزار نفر بر اثر خطرات ذاتی مشاغل و بیماری های منتج از آن جان خود را از دست میدهند که متاسفانه 60% از آنها هیچ گونه بیمه نامه ایی ندارند. شرکت بیمه پاسارگاد با بهره مندی از کارشناسان متبحر و خبره با بررسی ریسک های موجود در مشاغل پرخطر و آنالیز کردن آنها تمامی نیاز های موجود را برطرف کرده است .

 

بیمه مشاغل پرخطر پاسارگاد

 

از جمله مشاغل سخت و پر خطری که در ایران وجود دارد میتوان به کار در معدن،کار مستمر در فضای باز و ارتفاع بیش از 5 متر روی دکل، اتاقک‌ های متحرک، داربست و اسکلت‌ ها، کار مستمر روی خطوط و پست‌های انتقال برق با فشار 63 کیلووات به بالا، آتش نشان، مشاغل شن‌پاشی، پخت آسفالت دستی، قیرپاشی، جوشکاری در داخل مخزن،رانندگی کامیون و اتوبوس،مهمانداری و خلبانی، کار مستمر با اشعه‌ های زیان‌آور مانند رادیو اکتیو اشاره کرد.

 

بیمه مشاغل پرخطر پاسارگاد

 

با توجه به اینکه بیمه های اجتماعی(بیمه تامین اجتماعی) به طور کامل ریسک های شغلی مشاغل پر خطر را تحت پوشش قرار نمی دهند داشتن بیمه نامه ای مکمل بر طرف کننده نیازهای شاغلین در مشاغل سخت و پر خطر می باشد،شرکت بیمه پاسارگاد به عنوان شرکتی پیش رو در ارائه پوشش های متنوع سعی نموده بیشتر نیازهای بیمه ای مشاغل پر خطر را تحت پوشش قرار داده و با پرداخت میلیاردها تومان خسارت در زمینه حوادث حامی مالی هزاران نفر در این زمینه بوده است.

بیمه عمر مشاغل پرخطر شرکت بیمه پاسارگاد

مزایای طرح مشاغل پرخطر :

 

  پرداخت هزینه های پزشکی ناشی از حادثه در محل کار

  پرداخت هزینه های ناشی از نقص عضو در اثر حادثه

  معافیت از پرداخت درصورت از کارافتادگی کامل و دائم

  پرداخت سرمایه از کارافتادگی کامل و دائم

  پرداخت غرامت ابتلا به بیماری های خاص

  پرداخت وام جهت خرید ابزار و ماشین آلات مرتبط با کار

  پرداخت غرامت فوت به خانواده متوفی تا سقف 500 میلیون تومان

 

ثبت نام آنلاین بیمه مشاغل پرخطر پاسارگاد

مطالب دیگر :

 


 
 

افراد آنلاین

ما 19 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد