تغییر نگرش نسبت به نیازهای جدید بشر در رابطه با بیمه

 

تغییر نگرش نسبت به نیازهای جدید بشر در رابطه با بیمه

 

انسان امروزی برای گذران کامل تر حیاتش ناگزیر است واقعیت های اطراف خود را که حقایقی در پشتش نهفته را بشکافد و راهی را برای تکامل خود بیابد .

در این میان واقعیت های اجتماعی خود و زندگیش از اهمیت خاصی برخوردار میباشد انسان متمدن امروزی ناگزیر به شناخت درست این واقعیتها و تغییرات اجتناب ناپذیر آنها در آینده خواهد بود و نیازمند داشتن برنامه ایی جهت مقابله با آنهاست. زندگی و عمر یک حقیقت است ، واقعیتی که انسان آن را درک کرده است بافرض اینکه زندگی یک روال عادی را طی کند و در طول آن هیچ گونه اتفاق یا واقعیت غیر عادی پیش نیاید با یک منحنی عمر رو برو هستیم که به چهار مرحله تقسیم میشود :

مرحله اول تولد

مرحله دوم رشد و بلوغ

مرحله سوم بزرگسالی یا میانسالی

مرحله چهارم پیری و کهولت و تحلیل عمر گذشته شده

با نگاه واقع بینانه به مراحل بالا مشخص میشود که عمر انسان کوتاه و پراز دشواری می باشد که هزاران سال می باشد که کوشیده ایم برای برداشتن این دشواری های جاری در زندگی در این راستا سازمانهای اقتصادی و خدماتی با درک ضرورت حیات انسان و حتی پس از حیات برای بازماندگان به ایفای نقش پرداختند . یکی از این سازمان ها بیمه ها هستند که به دو نوع اجتماعی و بازرگانی تقسیم می شوند .بیمه های اجتماعی(بیمه تامین اجتماعی)، خدمات درمانی و شرکت های بیمه بازرگانی(بیمه پاسارگاد) دقیقا در این مسیر قدم برداشته اند.

بیمه های بازرگانی هم با ایجاد رشته ای به نام بیمه های زندگی (به عنوان زیر شاخه بیمه های اشخاص) کاملا جهت رفع ضرورت آسایش در مراحل زندگی انسانها وارد عمل شده وبا ارائه بیمه نامه ای با سرمایه و دوره زمانی مشخص آرامش و امنیت زیادی را جهت بازنشستگی مطمئن تر و داشتن پس اندازی با قابلیت تبدیل به مستمری فراهم اورده است.

 

حمید نوری(مدیر فروش درشبکه فروش بیمه های عمر بیمه پاسارگاد)

 


 
 

افراد آنلاین

ما 26 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد