چرا نوزادانمان به بیمه زندگی و تامین آتیه نیاز دارند ؟

چرا نوزادانمان به بیمه زندگی و تامین آتیه نیاز دارند ؟


هيچ لذتی وشعفی بالاتر از تولد يك نوزاد در خانواده نيست.
اميدها و برنامه های بزرگی برای آينده، فكر والدين را مشغول می كند.
آیندهبخشی از زندگی هر نوزادی است که با تولدش توجه عمده پدر و مادر را به خود جلب می‌کند. این آینده نامعلوم معمولا خانواده‌ها را تشویق به انجام برنامه ریزی هایی می‌کند که تا حدی برطرف‌کننده نگرانی‌های آن‌هاست.
این برنامه ریزی ها بیشتر جنبه اقتصادی دارد و پدر و مادر همه تلاش‌شان را می‌کنند تا بخشی از نیازهای مالی فرزندشان را در سال‌های جوانی و نوجوانی‌اش تامین کنند. اما اين توجه با تولد كودك به نوعی همه‌گير می‌شود و مشاركت پدر و مادر را در همه زمينه‌ها می‌طلبد.

این نگاه امروزی از والدین متفاوت از ديدگاه‌های گذشته است ، نگرانی از آينده فرزندان ذهن والدين را به خود مشغول كرده و از آنها افرادی نگران اما مسِئول در برابر فردای فرزندانشان ساخته است. اغلب والدين امروزی شبانه‌روز خود را وقف فرزندان می كنند و تمام دغدغه‌های ذهني شان تامین نيازها و توقعات مالی آنهاست.

آنها با سعی در ايجاد شرايط مطلوب، رفاه كامل و تامين نيازهای فرزندان، در پی يافتن امنيتی نسبی برای آينده مالی فرزندان خود هستند. شما والدین عزیز می توانید در طرح سرمایه گذاری نوزادان تازه متولد شده شرکت بیمه پاسارگاد با دریافت تنوع خدمات بیمه ایی و با برخورداری از صندوقی که به عنوان ارزش بازخرید در این بیمه نامه یاد شده است دغدغه ایی درخصوص هزینه های تحصیل ، اشتغال ، و ازدواج فرزندانتان نداشته باشید. این صندوق با بهره گیری از سود تضمین شده و سود مشارکت در منافع نگرانی شما والدین گرامی را درمورد آینده فرزندان دلبندتان را از بین خواهد برد.


 
 

افراد آنلاین

ما 31 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد