images/fff.png

چرا مشاوره حضوری ؟

چرا بیمه های عمر و تامین آتیه نیازمند مشاوره حضوری است ؟

 

همانطور که می دانید بیمه های زندگی (عمر و تامین آتیه) مبتنی بر مشاوره هستند و هر شخص متناسب با نیاز خود خرید می کند. بیمه پاسارگاد با به کارگیری نمایندگان مجرب و متخصص در این زمینه اقدام به دادن مشاوره تخصصی درجهت بررسی نیازها و دغدغه های ذهنی مشتریان نموده و با جذب نمایندگان علاقمند و تحصیل کرده سعی در دادن خدمات مشاوره ای با کیفیت خوب به متقاضیان خرید بیمه نامه عمر نموده است.

این افراد(نمایندگی های بیمه عمر) با شرکت در کلاس های آموزشی تخصصی و در صورت پذیرفته شدن در آزمون علمی و عملی پایان دوره شرکت بیمه پاسارگاد، به عنوان نماینده رسمی بیمه پاسارگاد فعالیت خود را شروع می کنند.

از آن جایی که هر شخص با توجه به وضعیت شغلی،درآمدی،سن،جنسیت، وضعیت سلامتی و تاهل نیازمند خرید بیمه مکمل بازنشستگی و مکمل درمانی است، انتظارات متفاوتی از خرید بیمه عمر در ذهن می پروراند و در یک مشاوره رو در رو اطلاعات بیشتری بین مشتری و نماینده بیمه عمر رد و بدل می شود، بنابراین با این کار مشتری درک عمیق تری از بیمه عمر و تامین آتیه می تواند پیدا کند‌ لذا خرید بیمه نامه عمر نیازمند مشاوره حضوری می باشد و نمایندگان رسمی بیمه عمر پاسارگاد با معرفی طرح و آنالیز فرد به فرد شروع به طراحی قراردادی درخور نیاز مشتری می نمایند.

در این طرح مشتری با پرکردن پرسشنامه مربوطه در کمترین زمان ممکن(2 الی 4 روز) بیمه نامه خود را تحویل گرفته که در این سند بیمه نامه، تمامی شرایط قرارداد و تعهدات شرکت بیمه پاسارگاد به همراه جدول ریاضی(محاسبات مربوط به صندوق مکمل بازنشستگی و پوشش های بیمه ای) به صورت کاملا شفاف در اختیار مشتری گذاشته خواهد شد.

مشتری با خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری تمام دغدغه ها و ریسک های حال و آینده زندگی خود را در قالب قراردادی معتبر به شرکت بیمه پاسارگاد منتقل می کند.

شرکت بیمه پاسارگاد با به کارگیری نمایندگان و مشاوران مجرب و کار آزموده با شناسایی نیازهای افراد جامعه اقدام به طراحی بیمه نامه ایی(عمر و تامین آتیه) متناسب با نیاز هموطنان عزیز نموده است.

امیدواریم هر ایرانی با خرید حداقل یک بیمه نامه عمر برای خود و خانواده، گامی بزرگ در جهت داشتن آینده ای مطمئن تر و با رفاه بیشتر بردارد.

 

علی حیدری(مدیر توسعه و نظارت در شبکه فروش بیمه های عمر پاسارگاد)

 

 

 شاخه های بیمه عمر پاسارگاد
 
 
طرح های بیمه عمر پاسارگاد
 

 بیمه بازنشستگی ورزشکاران پاسارگاد
بیمه مشاغل پرخطر
 بیمه سرپرستان خانواده
تامین آتیه فرزندان پاسارگاد
بیمه زنان خانه دار
بیمه مکمل بازنشستگی


 
 

برخی از افتخارات بیمه پاسارگاد :

 

نشان سیمین بقراط بیمه پاسارگاد
کسب عنوان بیمه برتر برای پاسارگاد
کسب عنوان شرکت بیمه برتر توسط پاسارگاد
بیمه پاسارگاد یک توانگری مالی
کسب رتبه 102 شاخص فروش
کسب رتبه 132 بین 500 شرکت برتر
کسب رتبه 164 توسط شرکت بیمه پاسارگاد
کسب رتبه 183 توسط بیمه پاسارگاد
کسب رتبه 206 توسط بیمه پاسارگاد
تقدیرنامه رییس کل بیمه مرکزی
لوح سپاس برترین های روابط عمومی

افراد آنلاین

ما 49 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد