درهای بسته زندگی را باز کنید

معمولاً به گدايان و بينوايان كه ريزه خواران ديگرانند، چند ریالی مي دهيم و گمان مي كنيم به آنها كمك كرده ايم، نمي دانيم كه با اين كار، آنها را بدبخت تر و رشته گدايي را به گردنشان محكم تر مي سازيم. چه خوب بود اگر حس اعتماد و استقلال را كه در آنها به خواب رفته بيدار مي كرديم و راه زندگي را پيش رويشان مي گذاشتيم. لردآويبوري

شرکت بزرگ بیمه پاسارگارد به منظور گسترش صنعت بیمه کشور در رشته ( بیمه عمر و تامین آتیه ) نماینده میپذیرد

 

شرکت بیمه پاسارگاد به منظور گسترش صنعت بیمه کشور جهت اخذ نمایندگی بیمه عمر و تامین آتیه ، پس از مصاحبه و دوره های آموزشی از کسانی که تمایل به همکاری دارند و واجد شرایط میباشند دعوت بعمل می آورد. بیمه پاسارگاد به دلیل محبوبیتی که در بیمه مرکزی و بین مردم پیدا کرده است یکی از ده فرصت شغلی برتر کشور است شرکت بیمه پاسارگاد بدنبال وسیع کردن صنعت بیمه عمر و ایجاد فرصت های شغلی برای جوانان است و در راستای این هدف بزرگ شرایط اخذ نمایندگی بیمه های عمر و تامین آتیه را تا حد امکان سهل نموده تا افراد علاقه مند به صنعت بیمه به راحتی و بدون ملزومات دست و پا گیر اولیه اقدام به اخذ نماینگی بیمه عمر پاسارگاد کنند. درآمد نمایندگی بیمه پاسارگاد، یک درآمد بلند مدت، افزایشی، نامحدود و رسوبی است. درآمد نماینده بیمه درصد مشخصی از فروش است که مطابق آئین نامه های بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران محاسبه و مستقیما به حساب بانکی صاحب امتیاز نمایندگی بیمه پاسارگاد (شخص نماینده) واریز میشود. برعکس درآمد بازاریاب بیمه که بعنوان پورسانت و حقوق بازاریاب بیمه مطرح میشود و درصدی توافقی است که تنها یک بار و توسط نماینده بیمه (شخصی) پرداخت میگردد. لازم به ذکر است اغلب شرکت های بیمه فعال در ایران، به دنبال جذب بازاریاب بیمه و نه اعطای نمایندگی بیمه هستند.

از جمله مزایای منحصر به فردی که بیمه پاسارگاد برای نمایندگان بیمه عمر و تامین آتیه خود در نظر گرفته است ، ارائه پوشش بیمه های تکمیلی برای این عزیزان میباشد .

هر نماینده بیمه عمر به محض پیوستن به شبکه نمایندگان بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد تحت پوشش بیمه تکمیلی پاسارگاد بوده و از تمام منافع و مزایای این بیمه نامه برخوردار می گردد . همچنین هر نماینده برای اعضای خانواده خود نیز می تواند از این بیمه نامه استفاده کند.و برای فرزند ,پدر بازنشسته ,مادر خانه دار,بیمه عمر تهیه کند و آنها را از آینده درخشانشان مطمئن کند.

درهای بسته زندگی را باز کنید

درهای بسته عبارتند از: نمی توانم این کار را انجام دهم.

برای انجام این کار پیر شده ام.

مشغله ام خیلی زیاد است.

اطلاعات کافی در این باره ندارم و مرا جدی نمی گیرند و غیره.

این موانع دروغین را کنار بگذارید تا به فضیلت و کمال و سرور واقعی برسید.تلاش خود را چندین برابر کنید و از وقت خود حداکثر استفاده را ببريد.تا زندگی عادی و روزمره خود را دگرگون کنید.اگر بخواهید، هر دری را باز خواهید کرد.


 
 

افراد آنلاین

ما 28 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد