بیمه مکمل بازنشستگی

 

بیمه مکمل بازنشستگی

گویند برخی :

هر کس ,چون شد بازنشسته آری ز دست آن شخص ,دیگر کاری نیاید

بنده بگویم اما,غافل بوند از اینکه "دود برخیزد ,ز کنده "از تازه کار ,کم آید

(سلیمان بوکانی حیق)

بازنشستگی به معنی توقف فعالیت های حرفه ای به علت زیاد شدن سن است.که این موقعیت برای افراد کارگر این زمینه را فراهم می کند که از حقوق بازنشستگی برخوردار شوند .در سال 1869 میلادی قانونی در انگلستان حکم فرما شد که به مقام های مهم و سیاسی پس از مدت زمان مشخصی حقوق بازنشستگی پرداخت شود .و بعد از آن در سال 1301 قانون استخدام کشوری و در سال1302 قانون استخدام به تصویب رسید .که در هر دو قانون بازنشستگی و پرداخت حقوق منظور شده است.بعد از آن هم قوانینی تصویب شد که به موجب آنها حقوق بازنشستگی به عموم کارکنان تعلق گرفت.ناگفته نماند بسیاری از ما در دوران بازنشستگی, کار کردن را به طور کامل متوقف نمی کنیم .درست است زمانی که بازنشسته می شویم دیگر ضرورتی ندارد تا فعالیت و کار کنیم ,می توانیم استراحت کنیم و به علاقمندی های خودمان بپردازیم.ولی تامین مخارج زندگی در این زمانه بسیار سخت است و با یک حقوق بازنشستگی نمی توان هزینه های سر سام آور زندگی را گذراند.و حتی کفایت لازم برای یک زندگی متوسط را ندارد .در این راستا شرکت بیمه پاسارگارد برای ایجاد آرامش امروز و آسایش فردای بازنشستگی افراد بیمه عمر و بازنشستگی را ارائه می نماید.در بیمه عمر بازنشستگی علاوه بر ایجاد یک سرمایه مالی در پایان قرار داد بیمه شده می تواند از 12 نوع پوشش بیمه ای برخوردار شود.و این پوشش ها تا 70 سالگی ادامه دارد.

1_پرداخت حق بیمه

2_قابلیت واگذاری قرار داد به غیر

3_پوشش بیمه ای در صورت

فوت طبیعی

4_پوشش خطر فوت در اثر حادثه

5_پوشش بیمه ای بیماری های خاص

6_پرداخت وام بدون ضامن

7_معافیت از پرداخت مالیات

8_قابل باز خرید(بعد از شش ماه)

9_پوشش از کار افتادگی

10_دریافت سود از محل سرمایه گذاری

11_هدیه پاسارگارد پوشش بیمه ای (آتش سوزی منزل مسکونی)

12_بهترین هدیه برای تامین آتیه فرزندان و خانواده

اگر بدنبال حمایتی برای دوران بازنشستگی هستید .اگر بدنبال پس انداز کردن سرمایه هستید .اگر بدنبال برخورداری از پوشش فوت و پس انداز هستید ,بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد را به شما پیشنهاد می دهیم .و با این کار می توانید آینده خود خانواده را با خیال راحت تامین کنید و نگرانی ها را در مقابل مخارج بزرگ زندگی مانند (تحصیل ,جهیزیه,مسکن)برطرف کنید . بیمه نامه پاسارگارد از همه نوع قشر جامعه طرفدار زیادی دارد و شما هم می توانید طرفدار بعدی پاسارگاد باشید .

کسانی که بیمه عمر دارند فکر می‌کنند تمام کسانی که بیمه عمر دارند پولدار هستند برای داشتن بیمه عمر باید اولویت داشت باید آینده‌نگری داشت باید دلسوز خود زندگی و خانواده خود باشید اگر درست فکر کنید متوجه خواهید شد زندگی را سخت تر بگیرید سخت تر می گذارد امکان ندارد که کسی چراغی برای دیگران روشن کند و خودش در تاریکی بماند. یک حساب دو دوتا چهارتا اگر کنیم میبنیم که از پس انداز کردن که بدمون نمیاد همیشه هم نمیتونیم دنبال پول بدو بدو کنیم و همیشه هم در این وضعیت که هستیم ثابت ماندگار باقی بمونیم.همیشه هم اتفاق‌ها خبر نمی‌دهند که دارن میان ما باید آماده باشیم که رویاهای فرزندان ما را چگونه برآورده کنیم آسایش و آرامش را بیابیم.بیمه عمر پاسارگاد راهی است که می‌تواند ما را به خوشبختی و خانواده ما را به راحتی و آسایش و اطمینان خاطر برساند .

سال جدید نزدیک باید به فکر عیدی دادن باشیم همیشه تو این چند سال اسکناس هدیه دادیم بهتره که امسال متفاوت باشیم یک کاری کنیم که هم مفید باشه هم خاص میتونیم به عزیزانمان بیمه عمر پاسارگاد هدیه بدیم. مطمئن باشید که با این کار بهترین هدیه سال و با ارزش ترین رو تو سال جدید براشون رقم می‌زنید و با توضیحاتی بسیار ساده از بیمه عمر پاسارگاد و اسم معتبر این شرکت بزرگ اطمینان و آرامش در خاطرشان ثبت می کنید.

ضرب المثل چینی میگه: من به اندازه کافی پول دارم که تا آخر عمر کار نکنم به شرط اینکه هفته بعد پنج شنبه نمیرم .

اگر آدم چینی بیمه عمر بود نگرانی نداشت بابت آینده اش . بیمه عمر می کرد خودشو سه شنبه هم اگر میمرد نگرانی نداشت. کاملا مشخصه که این زندگی, بدون آینده ای مطمئن است .چرا این کار را با خودمان می کنیم چرا به فکر نیستیم بیاییم چراغ اطمینان را در دلهایمان روشن کنیم و نگرانی از بابت آینده نداشته باشیم.

والدین عزیز با روزی ۱۰۰۰ تومن چی میتونید برای فرزندانتون بخرید که هم مفید باشه هم خوششون بیاد مثلا میشه یه بستنی خرید خوب هم خوشمزه است هم مفید. بادکنک هم چیزی هست که همه بچه ها دوست دارند و یا ...... ولی ما بهتون پیشنهاد می دیم بیمه تامین آتیه کودکان براش بخرید شاید خوشمزه نباشه ولی مفید. هزینه های آینده اش راحت برآورده میشه (تحصیل ,مسکن, ازدواج و غیره) خیلی راحت و بدون دردسر می تونه بدون ضامن وام بگیره و از آن استفاده کنه.


 
 

افراد آنلاین

ما 32 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد