بیمه عمر از مشاغل پر خطر حمایت می کند؟

 

طی شد این عمر          تو دانی به چه سان

 

بیشتر ما از شغلمون، استرس ها و فشار کاری که بر دوشمان هست شاکی می شویم و هر روز منتظریم شب شود و کارمان تمام شود، چه کار سخت و چه کار آسان، حال کارهای سخت و طاقت فرسا انسان را از پای درآورده و خسته می کند.شغل هایی که واقعا سخت و طاقت فرساست، مثل کار در کوهستان بالا رفتن از کابل برق ملوانی، حفاری، استخراج نفت ،خلبانی و ... مثلا خلبانی شغلی است که تمام بچه ها آرزوی رسیدن به آن را دارند.شاید از فشار و سختی که یک خلبان تحمل می کند خبری ندارند(ساعتها بیداری،اوضاع نامساعد جوی، لغزندگی باند، بی خوابی و ...)همه را بر هم می زند.همه شغل ها سختی خودشان را دارند چه بسا کمتر و چه بیشتر .

شرط درآمد، کار است نه دانستن کار، پس برو کار کن و نترس، نگو کاری بلد نیستم، قبلا ذکر شده بود که شغل هایی هستند خطرناک و پر حادثه که مسلما شامل مشاغل سخت هستند، ضمن اینکه در این مورد نباید منتظر باشیم اتفاقی یا حادثه ی ناگواری رخ بدهد و بعد دنبال بودجه برای جبران خسارات باشیم. در هر کاری مسئولیت بیمه کردن کارگران و کارکنان به عهده کار فرما می باشد تا افرادی که مشغول به کار هستند تحت پوشش بیمه قرار بگیرند. و هر گونه خسارتی به سرعت از طریق بیمه جبران شود.

هر شغل سختی با 20 سال سابقه کاری و 50 سال سن از سنوات ارفاقی برخوردار هستند و با رعایت آیین نامه بازنشسته می شوند ولی در این مدت زمان اگر حادثه ای به علت تجهیز نبودن کارکنان از نظر امکانات و وسایل سبب خسارت های جبران ناپذیری شوند، طبق بیمه نامه ی عمر خریداری شده، بیمه شده خسارت را  دریافت میکند.با شناخت بیشتر بیمه عمر پاسارگاد و سرمایه گذاری و آشنا شدن افراد با مزایای این پوشش بیمه ای می توانید خودتان را بیمه کنید و ماهانه از درآمد شغل بسیار سخت خود، اندکی را برای بیمه عمرتان کنار بگذارید و اطمینان داشته باشید که این طرح بیمه ای می تواند امنیت مالی شما را برای روزهای سخت تضمین کند.بله، بیمه عمر میتواند چراغ اعتماد شما را در دلتان روشن کند.

اطمینان و باور، چیزی نیست که آن را در بیرون از خود بجوییم و به سوی آن دست دراز کنیم.   (آنتونی رابینز)


 
 

افراد آنلاین

ما 31 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد