images/fff.png

پرداخت غرامت 40 میلیون تومانی برای بیماری های خاص

بیمه عمر پاسارگاد ، پرداخت غرامت 40 میلیون تومانی برای بیماری های خاص

 

شرکت بیمه ی پاسارگاد با پرداخت غرامت تا سقف 40 میلیون تومان برای پوشش بیماری های خاص (سکته مغزی،سکته قلبی،جراحی عروق کرونر قلب،انواع سرطان ها و پیوند اعضای اصلی و حیاتی بدن) به عنوان بیمه ی برتر و پیشرو در زمینه ارائه ی بیمه های عمر و سرمایه گذاری با پوشش های متنوع اماده ی خدمات رسانی است.

صدای سکته ی مغزی را بشنویم :

نماینده ی انجمن سکته ی مغزی در ایران با اشاره به اینکه سالانه تعداد بسیار بالایی در ایران دچار سکته ی مغزی میشوند گفت: کاهش سن شروع این نوع سکته در کشور هشدار دهنده است، نماینده ی این انجمن با اشاره به اینکه سکته ی مغزی دومین علت مرگ ومیر و اولین علت از کارافتادگی طولانی مدت درکشور است خاطر نشان کرد بر اساس امارها در هر پنج دقیقه یک نفر درایران دچار سکته ی مغزی میشود که یک نفر از انها زیر 55 سال سن دارد وی همچنین تصریح کرد با افزایش امار؛ سن مبتلایان به این عارضه نیز به سرعت در حال کاهش است.

امار متوسط سن سکته ی مغزی در ایران 10سال زودتر از سایر کشورهاست، پزشکان متخصص، کم تحرکی، مصرف بی رویه ی نمک، چربی، استعمال دخانیات و در مجموع رژیم نا مناسب غذایی را عاملی برای حرکت ایرانی ها به سمت سکته ی مغزی می دانند. بر اساس امارها ی میدانی ریسک ابتلا به سکته مغزی در مردان 10%بیشتر از زنان می باشد.

شرکت بیمه پاسارگاد بیماران سکته مغزی را تحت پوشش قرار می دهد

بستری بیماران حاد مغزی در واحد مراقبت های ویژه منجر به کاهش مرگ و میر ناشی از سکته ی حاد مغزی می شود.بستری این بیماران در بخش scu و استفاده از داروهای حل کننده ی لخته ی خون تا 18 % عوارض مرگ و میر را کاهش می دهد.

هرچه توانبخشی بیمار در بیمارستان سریعتر شروع شود میزان و سرعت بهبودی بالاتری در اینده به دنبال خواهد داشت. فیزیوتراپی وتوانبخشی توسط کادر مجرب و متخصص پزشکی از جمله روش های درمانی این عارضه می باشد که مستلزم صبوری و صرف زمان بیشتری می باشد.تمامی مراحل درمان سکته مغزی هزینه های زیادی را به خانواده بیمار تحمیل می نماید، با توجه به این موضوع شرکت بیمه پاسارگاد سکته مغزی را به عنوان یک بیماری خاص تحت پوشش قرار داده و در صورت وقوع سکته تا سقف 40 میلیون تومان به عنوان غرامت پرداخت می نماید.

غرامت پرداخت شده ربطی به هزینه کرد بیمار ندارد

( شرکت بیمه پاسارگاد بدون در نظر گرفتن اینکه بیمار از بیمه درمانی دیگری استفاده کرده است یا خیر ، غرامت را پرداخت می نماید ) و فقط با ارئه پرونده و مدارک پزشکی بیمار و پس از تایید شرکت بیمه پاسارگاد به صورت یکجا طی یک فقره چک پرداخت می گردد.پوشش سکته مغزی از سن 12 سالگی تا سن 60 سالگی ارائه می گردد.هموطنان عزیز می توانند با خرید بیمه نامه عمر و تامین آتیه پاسارگاد علاوه بر برخورداری از یک بازنشستگی مطمئن تحت پوشش بیماری های خاص قرار بگیرند. در صورتیکه سکته مغزی منجر به ازکارافتادگی کامل و دائم بیمه شده شود ، شرکت بیمه پاسارگاد تا پایان قرارداد شخص را از پرداخت حق بیمه معاف می نماید .

 

 

علیرضا نوری مدیر توسعه و نظارت در شبکه فروش بیمه های عمر ( شعبه قائم مقام بیمه پاسارگاد )

 

خرید اینترنتی بیمه عمر پاسارگاد

 

مطالب دیگر :

 

 

 شاخه های بیمه عمر پاسارگاد
 
 
طرح های بیمه عمر پاسارگاد
 

 بیمه بازنشستگی ورزشکاران پاسارگاد
بیمه مشاغل پرخطر
 بیمه سرپرستان خانواده
تامین آتیه فرزندان پاسارگاد
بیمه زنان خانه دار
بیمه مکمل بازنشستگی


 
 

برخی از افتخارات بیمه پاسارگاد :

 

نشان سیمین بقراط بیمه پاسارگاد
کسب عنوان بیمه برتر برای پاسارگاد
کسب عنوان شرکت بیمه برتر توسط پاسارگاد
بیمه پاسارگاد یک توانگری مالی
کسب رتبه 102 شاخص فروش
کسب رتبه 132 بین 500 شرکت برتر
کسب رتبه 164 توسط شرکت بیمه پاسارگاد
کسب رتبه 183 توسط بیمه پاسارگاد
کسب رتبه 206 توسط بیمه پاسارگاد
تقدیرنامه رییس کل بیمه مرکزی
لوح سپاس برترین های روابط عمومی

افراد آنلاین

ما 52 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد