زندگی بهتر با بیمه های زندگی

بنام ایزد منان

 

انسان امروزی برای ارائه کامل تر حیاتش ناگزیر است واقعیت های اطراف خود را که حقایقی در پشتش نهفته را بشکافد و راهی را برای تکامل خود بیابد . در این میان واقعیت های اجتماعی خود و زندگی از اهمیت خاصی برخوردار میباشد انسان متمدن امروزی ناگزیر به شناخت درست این واقعیتها و تغییرات اجتناب ناپذیر آنها در آینده و داشتن برنامه ایی جهت مقابله با آنهاست. زندگی و عمر یک حقیقت است، واقعیتی که انسان آن را درک کرده است بافرض اینکه زندگی یک روال عادی را طی کند و در طول آن هیچ گونه اتفاق یا واقعیت غیر عادی پیش نیاید با یک منحنی عمر رو برو هستیم که به چهار مرحله تقسیم میشود :

مرحله اول تولد

مرحله دوم رشد و بلوغ

مرحله سوم بزرگسالی یا میانسالی

مرحله چهارم پیری و کهولت و تحلیل عمر گذشته شده

با نگاه واقع بینانه به مراحل بالا مشخص می شود که عمر انسان کوتاه و پراز دشواری است. هزاران سال می باشد که کوشیده ایم برای برداشتن این دشواری های جاری در زندگی راه کاری بیاندیشیم. در این راستا سازمانهای اقتصادی و خدماتی با درک ضرورت حیات انسان و حتی پس از حیات برای بازماندگان به ایفای نقش پرداختند .

یکی از این سازمان ها شرکتهای بیمه هستند که به دو بخش اجتماعی و بازرگانی تقسیم میشوند . بیمه های اجتماعی و خدماتی درمانی دقیقا در این مسیر قدم برداشته اند . بیمه های بازرگانی هم با ایجاد رشته ای به نام (اشخاص) تحت عنوان بیمه های زندگی و تامین آتیه (پس انداز )کاملا جهت فراهم نمودن آسایش در مراحل زندگی انسانها وارد عمل شده و با ارائه بیمه نامه ای با سرمایه و دوره زمانی مشخص آرامش و امنیت زیادی را فراهم اورده است. در واقع بیمه های زندگی یک پکیج کامل شامل سرمایه گذاریه سرمایه های خرد و بیمه خدمات درمانی با کیفیت میباشند.

(انسان بدون بینش نابود شدنی است)

حمید نوری (مدیر فروش بیمه زندگی )


 
 

افراد آنلاین

ما 22 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد