بیمه زندگی (عمر و تامین آتیه) چیست؟

آیا تا به حال به این نکته فکر کرده اید که اگر همین امروز بازنشسته بودید و ماهیانه مبلغی به عنوان مستمری از صندوق های بازنشستگی موجود دریافت می کردید کیفیت زندگیتان چگونه بود؟ آیا بازنشستگان امروز از میزان مستمری که از صندوق های بازنشستگی (مثلا تامین اجتماعی) دریافت می کنند رضایت دارند و این مبلغ دریافتی کفاف زندگیشان را می دهد؟ اگر سرپرست و نان آور خانواده هستید آیا به این فکر کرده اید که خدای ناکرده اگر حادثه ای برای شما اتفاق بیفتد که قادر به کار کردن نباشید چه مشکلاتی از لحاظ مالی برای شما و خانواده تان پیش خواهد آمد؟ آیا اگر فرزند کوچکی دارید برای تامین هزینه های تحصیل، ازدواج و تهیه مسکن وی در آینده فکری کرده اید یا برنامه ای دارید؟ متاسفانه خیلی از مردم ایران به جای اینکه اول خود را بیمه کنند، اتومبیل یا خانه خود را بیمه می کنند و در صورتی که حادثه نا خوشایندی برای خودشان یا یکی از اعضای خانواده شان اتفاق بیفتد همان اتومبیل را می فروشند تا هزینه های درمان خود یا خانواده شان را پرداخت کنند، آیا شما از همین دسته هستید؟

 هموطن عزیز سوالاتی که پرسیدم در ابتدا شاید نا خوشایند به نظر بیاید ولی به همه ما کمک میکند تا از امروز بیشتر به فکر برنامه ریزی برای آینده بیمه ای و مالی خود و خانواده مان باشیم. طرح بیمه زندگی(عمر و تامین آتیه) پاسارگاد تمام این نگرانی ها را برای شما برطرف می کند، لازم به ذکر است که این طرح بیمه زندگی، دهه ها پیش در جوامع اروپایی و آمریکا و کشورهای پیشرفته امتحان خود را پس داده و در حال حاضر داشتن این نوع بیمه نامه از ضروریات زندگی در جوامع مدرن محسوب می شود.

حق بیمه پرداختی45%
مبلغ حقوق بازنشستگی95%
پرداخت وام65%
خدمات درمانی و پزشکی85%
 
 
 

اما برگردیم به اصل مطلب یعنی معرفی اجمالی بیمه زندگی (مکمل بازنشستگی)

بیمه زندگی پاسارگاد طرحی نو در صنعت بیمه ایران محسوب می شود که شرکت بیمه پاسارگاد از سال 1386 شروع به ارایه این طرح بیمه ای به هموطنان عزیز نمود وهم اکنون بالغ بر2 میلیون نفر در سرتا سر ایران تحت پوشش بیمه زندگی پاسارگاد قراردارند. در این طرح شما با پرداخت مبلغی دلخواه به عنوان حق بیمه، تحت پوشش بیمه ای هزینه های پزشکی حادثه، هزینه های بستری و جراحی، نقص عضو حادثه، از کارافتادگی کلی، بیماری های خاص و فوت به هر علت قرار میگیرید و در کنار داشتن این پوشش ها یک صندوق پس اندازی و سرمایه گذاری با هدف تامین منابع مالی برای دوران بازنشستگی برای شما ایجاد می شود و به مبالغی که ماهیانه یا سالیانه به این صندوق واریز می شود، سود تضمینی سالیانه 16% (درحال حاضر) تعلق میگیرد که به این سود مبالغی هم تحت عنوان سود دوران مشارکت افزوده خواهد شد و چون سود واریزی بر خلاف بانک (بانک سود سپرده شما را به یک حساب دیگر واریز می کند) به خود صندوق واریز می شود و به این سود نیز در سال بعد سود تعلق می گیرد(سود مرکب) و به علت همین سود مرکب است که صندوق بازنشستگی شما در دراز مدت رشد قابل توجهی می کند و شما بعد از 15 سال، 20 سال یا بیشتر چند صد میلیون یا چند میلیارد( بسته به مبلغ حق بیمه های پرداختی و مدت زمان قرارداد) به عنوان صندوق بازنشستگی به صورت یکجا از شرکت بیمه پاسارگاد دریافت خواهید کرد که پرداخت مبلغ صندوق بازنشستگی به مشتری توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تضمین شده است.

برای داشتن بیمه زندگی و تامین آتیه پاسارگاد مشاوره گرفتن از یک نماینده متخصص، دلسوز و مطلع از جزییات قرارداد امری لازم و ضروری است به همین دلیل اگر احساس می کنید که نیاز به یک مشاوره ی دقیق دارید نمایندگان ما آماده ی دادن مشاوره ی رایگان به شما هموطن عزیز می باشند.


 
 

افراد آنلاین

ما 20 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد