یادداشتی از ریاست محترم شعبه قائم مقام بیمه پاسارگاد جناب آقای ابراهیمی

بسمه تعالی

 

هرچه خواستم از احساسات خودم در این متن ، سخنی به میان نیاورم، نتوانستم و در نهایت به این نتیجه رسیدم که رسالت واقعی ام بیان همین احساسم است پس تصمیمم برآن شد تا با شما در میان بگذارم: چه حس خوب و زیبایی است؟! آن زمانکه کودکی، و دست در دست پرمهر والدین داری و انگار این سایه، سایه ای جاودانه است و تو گویی با این بالهای پرقدرت پدر و مادر میتوانی فاتح دنیا باشی و از بزرگترین جوی های آب و چاله های کوچه پس کوچه های سر راهت عبور کنی و شادمان از این حس به هر سویی دوان شوی.....

آری این حس همان احساس امنیت و اطمینان خاطر از اتفاقات پیش روی است؛ که بیش و کم همه ی ما در کودکی از آن لذت برده ایم و با مرور خاطراتش روزگار سپری می کنیم. اکنون که در گردونه ی زمان، نوبت به ما رسیده که این احساس را برای خود و عزیزانمان تداوم ببخشیم، چرا در پی آن نباشیم و راهی نجوئیم؟؟؟

اطمینان از آینده و آرامش در زندگی پیش روی، آرزویی است که اتفاقی میسر نمیشود، بلکه حاصل اندیشه و اقدامی بموقع است.

# بیمه روشی مطمئن و آزموده شده در تمام دنیاست و ما در شرکت سهامی بیمه پاسارگاد با بیش از یک دهه تجربه ی عملی، این احساس را به معنای واقعی برای شما به ارمغان می آوریم. و با ظرفیتهای نهفته در بیمه عمرو تامین آتیه بیمه پاسارگاد برای یک عمر در کنار شما خواهیم بود.

سعید ابراهیمی بسطامی


 
 

افراد آنلاین

ما 28 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد