پوشش درمان تکمیلی

دستورالعمل پوشش های درمان تکمیلی دارندگان بیمه نامه های عمر و تامین آتیه

  • دارندگان بیمه نامه های عمر و تامین آتیه که اندوخته ریاضی قراردادشان به مبلغ 20،000،000 ریال می رسد و اقساط بیمه نامه ایشان تا حداکثر 6 ماه قبل پرداخت شده باشد، می توانند از این پوشش استفاده نمایند .(پس از طی دوره انتظار شش ماهه از تاریخ شروع بیمه نامه و الحاقیه تغییرات .
  • بیمه شدگانی که دارای دو یا چند بیمه نامه هستند ، مبالغ ذخیره ریاضی بیمه نامه هایشان تجمیع می شود . (چنانچه جمع این مبالغ حداقل 20،000،000 ریال باشد می توانند از این پوشش استفاده نمایند .)

  • پوشش های پرداختی از سوی شرکت SOS به شرح جدول ذیل و بدون محدوده سنی می باشد . واجدین شرایط می توانند پس از حصول اطمینان از پوشش و نوع هزینه و نیز در صورتی که بیمارستان / مرکز درمانی ، طرف قرارداد شرکت کمک رسان ایران (SOS) باشد ، جهت صدور معرفی نامه با شرکت (SOS) تماس حاصل نمایند ، در غیر این صورت پس از ترخیص اصل کلیه مدارک را از بیمارستان / مرکز درمانی دریافت و به شرکت (SOS) تحویل نمایند .

  • فرانشیز پوشش ها در صورت عدم استفاده از سهم بیمه گر پایه 30% می باشد .
  • اعتبار پوشش سالانه بوده و افرادی که دارای کارت هستند نیازی به تمدید نداشته و با همان کارت می توانند از خدمات درمان تکمیلی استفاده نمایند (صدور کارت از 95/04/01 انجام نمی شود و جهت دریافت خدمات نیازی به ارائه آن نمی باشد).

 

دستورالعمل پوشش های درمان تکمیلی

سقف پوشش بیمه ای اول :

تامین هزینه های بستری، جراحی، شیمی درمانی، رادیوتراپی، آنژیوگرافی قلب و انواع سنگ شکن در بیمارستان (حداکثر در طی یک سال بیمه ای)

سقف پوشش بیمه ای دوم :

تامین هزینه های اعمال جراحی مربوط به سرطان، مغز و اعصاب مرکزی و نخاع (به استثناء دیسک و ستون فقرات که در بخش اول جبران می شود) گامانایف، قلب، پیوند ریه، پیوند کلیه، پیوند کبد و پیوند مغز استخوان. (با احتساب سقف پوشش بیمه ای اول)

استثنائات :

تامین هزینه های بستری در بیمارستان مربوط به زایمان و نازایی، اعمال جراحی به منظور زیبایی، جنون و هزینه های مربوط به معلولیت ذهنی، سقط جنین، لقاح مصنوعی، عقیم سازی، خودکشی، قتل و جنایت، ترک اعتیاد، بیماری های مادرزادی، رفع عیوب انکساری چشم (لیزیک و لازک و ...) هزینه تهیه اعضاء طبیعی و مصنوعی بدن، هزینه های ناشی از حوادث طبیعی مانند (سیل و زلزله و آتش فشان)، هزینه های ناشی از جنگ و شورش و اغتشاش، هر نوع هزینه های سرپائی، کلینیکی و پاراکلینیکی و دندانپزشکی و اتاق خصوصی تحت پوشش نمی باشد .

به منظور استفاده از خدمات شرکت کمک رسان ایران (SOS) با شماره تلفن و نشانی زیر تماس حاصل نمائید :

تلفن شبانه روزی : 88648421 (021)

نمابر ساعات اداری : 88648493 (021)

نمابر شبانه روزی : 88648440 (021)

آدرس دفتر مرکزی : تهران، خیابان گاندی، خیابان پانزدهم، شماره 24

آدرس وب سایت شرکت کمک رسان ایران : www.iranassistance.com/Home/branches

با آرزوی موفقیت و سلامتی

مدیریت بیمه های عمر و تامین آتیه 
 

افراد آنلاین

ما 28 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد