images/fff.png

آینده شغلی و درآمدی در صنعت بیمه

دورنمای آینده شغلی و درآمدی در صنعت بیمه؟

شغل نمایندگی بیمه و کلا موفقیت در کار فروش بیمه، علی الخصوص بیمه های عمر و سرمایه گذاری، بستگی زیادی به باورهای بنیادین ما نسبت به موفقیت و تولید ثروت دارد.

دورنمای آینده شغلی در صنعت بیمه و دلایل موفقیت بسیاری از نمایندگان بیمه مسئله ای مهم و جذاب برای افراد تازه کار و کم تجربه در صنعت بیمه می باشد، در اینجا منظور از آینده شغلی، بیشتر آینده مالی و درآمدی مد نظر می باشد که با توجه به این موضوع لازم میدانم توضیحاتی را به اختصار جهت دادن آگاهی بیشتر متقاضیان ارائه نمایم.

بسیاری از نمایندگی های بیمه به دلیل عوامل محدود کننده ذهنی ای که برای خود ایجاد کرده و تحت تاثیر بسیار زیاد محیط بیرونی قرار دارند نمی‌توانند در کار مشاوره و فروش طرح های بیمه ای موفق عمل کنند.

اگر نماینده ای می‌خواهد آمار فروش بالا و درآمد بسیار مناسب در صنعت بیمه داشته باشد باید بر روی آموزش خود سرمایه گذاری مناسبی انجام دهد در اینجا منظور ما از امر آموزش علاوه بر شرکت در کلاس های تخصصی بیمه و مهارت های فروش و بازاریابی(حوزه مهارت) باید زیر نظر یک مدیر و مربی کاربلد و آموزش دیده علاوه بر آموزش در زمینه های روش شناسی فروش در زمینه های روانشناسی موفقیت و شناخت باورها و تفکرات نادرست و تغییر این باورها با باورهای تقویت کننده،  شروع به کار نماید.

آینده نمایندگی بیمه

بدیهی است بسیاری از مشکلات ما در زندگی و کار ناشی از باورهای غلط و واکنش نادرست ما نسبت به عوامل بیرونی و جو کلی جامعه می باشد که اگر ما نسبت به باورهای درست در زمینه تولید ثروت و توسعه کسب و کار آگاهی لازم را نداشته باشیم تحت تاثیر عوامل محدود کننده بیرونی قرار گرفته و تصمیمات نادرستی را در زمینه رشد کسب و کار خود اتخاذ نموده و از حرکت در مسیر درست موفقیت باز می مانیم بنابراین دورنمای آینده شغلی نمایندگی بیمه در صورتی که ما نسبت به این مسائل آگاهی کافی داشته باشیم و زیر نظر یک مشاور مسلط به این امور شروع به فعالیت نماییم می‌تواند بسیار درخشان همراه با درآمد بالا و احساس رضایت و آرامش نسبت به شغلمان باشد و بالعکس در صورتی که بدون داشتن آگاهی و دانش کافی نسبت به موضوعات بالا شروع به فعالیت در این حرفه نماییم آینده این کار در هاله ای از ابهام قرار می گیرد و متاسفانه همه نمایندگان نیمه فعال و غیر فعال در صنعت بیمه از دسته دوم می باشند که بدون داشتن باورها و نگرش درست و چرایی محکم اقدام به اخذ نمایندگی بیمه می ‌نمایند.

کار در بیمه پاسارگاد

تیم آموزشی ما با توجه به آموزش های به روزی که در زمینه های فوق ارِائه می نماید و تجربه سال ها فعالیت در این عرصه، می‌تواند سکوی پرتاب بزرگی برای نمایندگان جدید الورود به صنعت بیمه باشد. امید است که بتوانیم روز به روز آموزشهای اصولی تر و به روز تری را در حوزه موفقیت و توسعه کسب و کار بیمه به نمایندگان عزیز در شرکت بیمه پاسارگاد ارائه نماییم.

موفق و سربلند باشید

علیرضا نوری مدیر توسعه و برنامه ریزی در شبکه فروش شرکت بیمه پاسارگاد

۱۸آبان1397

فرم اخذ نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد

 

مطالب دیگر :

 شاخه های بیمه عمر پاسارگاد
 
 
طرح های بیمه عمر پاسارگاد
 

 بیمه بازنشستگی ورزشکاران پاسارگاد
 بیمه سرپرستان خانواده
تامین آتیه فرزندان پاسارگاد
بیمه زنان خانه دار
بیمه مکمل بازنشستگی


 
 

برخی از افتخارات بیمه پاسارگاد :

 

نشان سیمین بقراط بیمه پاسارگاد
کسب عنوان بیمه برتر برای پاسارگاد
کسب عنوان شرکت بیمه برتر توسط پاسارگاد
بیمه پاسارگاد یک توانگری مالی
کسب رتبه 102 شاخص فروش
کسب رتبه 132 بین 500 شرکت برتر
کسب رتبه 164 توسط شرکت بیمه پاسارگاد
کسب رتبه 183 توسط بیمه پاسارگاد
کسب رتبه 206 توسط بیمه پاسارگاد
تقدیرنامه رییس کل بیمه مرکزی
لوح سپاس برترین های روابط عمومی

افراد آنلاین

ما 15 مهمان و یک عضو آنلاین داریم

  • keyvan110

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد