بیمه سرطان با خرید بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

بیمه سرطان با خرید بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد با تحت پوشش قرار دادن انواع سرطان ها(به غیر از سرطان ملانومای پوستی) تا سقف 40 میلیون تومان گام بزرگ و مهمی جهت حمایت از بیماران سرطانی برداشته است.

سرطان ها از مهم ترین بیماری ها ی غیر واگیر دار در جهان هستند که به لحاظ روانی و اقتصادی بار عمده ای را بر خانواده ی مبتلایان و جامعه وارد میکنند.سرطان ها دومین عامل مرگ و میر شایع در کشورهای توسعه نیافته و سومین عامل مرگ و میر در کشور های در حال توسعه می باشد. با توجه به گزارشات آماری روند رو به رشد این عامل در سالهای اخیر بسیار بالا بوده و در کشور ایران سالانه بیش از 30 هزار نفر جان خود را بر اثر این بیماری از دست میدهند. انواع مختلف سرطان از نظر رشد، راه گسترش و پاسخ به روش درمانی باهم متقاوت هستند و روش های درمانی هرنوع سرطان نیز منحصر به افراد مبتلا ، متفاوت می باشد. سرطان در کشور ما بار سنگینی است که قابلیت و ظرفیت مبارزه با آن بسیار هزینه بر و در توان تمام اقشار جامعه و دولت نیست ضمن اینکه گزارشات به سرعت و رشد بالای میزان مبتلایان به سرطان اشاره دارد.

سرطان مهار شدنی است

کشف زود هنگام این بیماری در درمان به موقع آن بسیار کمک کننده و موثر می باشد از این رو با انجام معاینات منظم و توجه و آگاهی داشتن از علائم هشدار دهنده سرطان و دوری از عوامل سرطان زا میتوان تا حدود بسیار بالایی از ابتلا به این بیماری پیشگیری کرد.  طبق گزارشات 40 درصد سرطان ها قابل پیشگیری هستند. بیشترین امار مرگ و میر ناشی از سرطان به دلیل ابتلا به سرطان های ریه ،معده، کبد و روده ی بزرگ می باشد.

سابقه ی خانوادگی ابتلا به سرطان

در اقوام درجه یک شانس ابتلا به این بیماری را در افراد بالا میبرد اما این به این معنی نیست که در صورت نداشتن سابقه خانوادگی از ابتلا به این بیماری ایمن هستیم. در واقع می توان گفت که همه ی ما نسبت به آینده ی سلامتی خود مثبت اندیش هستیم اما واقعیت این است که همه به نوعی در معرض خطر ابتلا هستیم از این رو در نظام مراقبت، پیشگیری ازسرطان و درمان موارد سرطانی ، از اولویت های اصلی نظام بهداشتی درمانی است.

سرطان غیر از درد هزینه دارد.

 

یکی از مشکلات بزرگ درمان بیماران سرطانی هزینه های بسیار بالا، برای درمان سرطان می باشد به طوری که اکثر خانواده هایی که بیماران سرطانی دارند از عهده تامین هزینه های آن بر نمی آیند، و بیمه های درمانی نیز به طور کامل هزینه های شیمی درمانی و داروهای بیماران سرطانی را تحت پوشش قرار نمی دهند. در کنار کمک های دولتی و مردمی باز هم شاهد این هستیم که متاسفانه به دلیل بالا بودن هزینه های درمان، این بیماران مجبورند درد و رنج بسیار زیادی را تحمل کنند و این موضوع تمام خانواده و بستگان بیمار را درگیر می نماید.با توجه به این مهم، شرکت بیمه پاسارگاد در قالب بیمه عمر و تامین آتیه، بیمه سرطان را ارائه می نماید و مشتریان شرکت بیمه پاسارگاد در کنار صندوق مکمل بازنشستگی می توانند تا سقف 40 میلیون تومان پوشش بیماری های خاص(شامل سرطان،سکته مغزی،سکته قلبی،جراحی عروق کرونر قلب و پیوند اعضای حیاتی بدن) دریافت نمایند.

حتی اگر بیمه شده، کلیه هزینه های پرداختی خود را از بیمه های دیگر دریافت نماید باز شرکت بیمه پاسارگاد بدون در نظر گرفتن این موضوع و بدون اخذ صورتحساب بیمارستانی از بیمار تا سقف 40 میلیون تومان غرامت سرطان پرداخت می نماید.

 

خرید آنلاین بیمه عمر پاسارگاد

 

مطالب دیگر :


 
 

افراد آنلاین

ما 31 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد