معرفی شرکت بیمه آکسا

آکسا یکی از برترین شرکت های بیمه ای در جهان :

این صنعت گسترده به ما کمک می کند تا آنچه که این نقل قول به ما ارائه می دهد دقیقا مورد تفهیم مخاطبان قرار گیرد. تمامی انسان های روی کره زمین با بسیاری از مخاطرات رو به رو هستند، خطر تصادفات رانندگی و انواع حوادث، بیماری های مختلف، احتمال وقوع یک فاجعه طبیعی یا آتش سوزی و بالاتر از همه ریسک های مختلفی که ما انسان ها در طول زندگی ممکن است با آن روبرو شویم.

همه ی این مشکلات ، هم از نظر جانی و هم از نظر مالی باعث بروز آسیب های گسترده ای به فرد و خانواده وی می شود. داشتن بیمه نامه، به شما کمک می کند تا برای انواع مخاطرات و مشکلات ناشی از بروز هرگونه حوادثی ، به طور کامل آماده باشید. در این مقاله، ما به طور مختصر اقدام به معرفی برترین کمپانی بیمه در سطح بین المللی می نمائیم. معیارهای مختلفی وجود دارد که بر اساس آن می توان فهرست هایی از شرکت های بیمه بزرگ در دنیا را آماده کرد، معیارهایی مثل: مجموع حق بیمه های پرداختی توسط مشتریان، سرمایه گذاری بازار، درآمد شرکت، سود خالص شرکت، منطقه جغرافیایی فعالیت، مجموع تملکات و ... در متن زیر یکی از برترین شرکت های بیمه ای دنیا را به شما عزیزان معرفی می کنیم، لازم به ذکر است که این کمپانی کوچک ترین نقشی در تدوین این متون ندارد.

کمپانی بیمه AXA

شرکت بیمه آکسا

شرکت بیمه آکسا با بیش از 102 میلیون مشتری در 56 کشور و 157 هزار کارمند، یکی از بزرگترین کمپانی های بیمه در جهان است. کسب و کار اصلی آن: بیمه اموال، بیمه عمر و سرمایه گذاری، و خدمات بیمه ای در زمینه ی صرفه جویی و مدیریت دارایی های افراد است. منشأ تاسیس آن به سال 1817 بازمیگردد، هنگامی که چندین شرکت ادغام شدند تا این کمپانی به وجود بیاید.

شعبه مرکزی شرکت بیمه axa :

شعبه ی مرکزی این شرکت مستقر در پاریس است و در سراسر آفریقا، آمریکای شمالی، آمریکای مرکزی و جنوبی، آسیا اقیانوس آرام، اروپا و خاورمیانه حضور فعال و پررنگ دارد. همچنین لازم به ذکر است که این شرکت موفق شده است که حدود 51 درصد از مردم کلمبیا را تحت پوشش خود در بیاورد تا بیش از پیش حضور فعال در قاره آمریکای جنوبی داشته باشد. خدمات بسیار گسترده این شرکت در تمام رشته های بیمه ای باعث شده که این کمپانی نزد مشتریان خود از نهایت اعتبار برخوردار باشد، آمار 102 میلیون بیمه شده در سراسر دنیا خود بیانگر این موضوع است.

و درپایان

البته این موضوع را در نظر بگیرید که برای انتخاب بهترین شرکت بیمه برای سپردن سرمایه خود به آن، تنها نباید به اندازه شرکت توجه کرد، باید موارد مختلفی اعم از نوع خاص بیمه در زمینه های مختلف، امتناع از ادعاهای گذشته در موضع تعهدات شرکت ، نزدیکی دفتر شرکت نسبت به محل زندگی شما، نرخ حق بیمه و تخفیف های ارائه شده در سیاست های مختلف شرکت هم باید برای انتخاب بهترین شرکت در نظر گرفت. در مقالات بعدی به معرفی بهترین شرکت بیمه عمر در سطح دنیا و معرفی دقیق تر شرکت بیمه پاسارگاد به عنوان بهترین شرکت بیمه عمر در سطح ایران میپردازیم.

منتظر مقالات بعدی ما باشید...

 

نویسنده: علیرضا نوری مدیر ارشد آموزش و فروش

خرید آنلاین بیمه عمر

 


 
 

افراد آنلاین

ما 28 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد